logotyp

Aktuality ZŠ

Aktuální opatření

Aktuální opatření1) Praha přechází do nejvyššího stupně monžosti nákazy, prosíme tedy o důsledné dodržování všech opatření. Jelikož dnes byly uzavřeny střední a vysoké školy, buďte připraveni na možnost uzavření 2. stupně základních škol v následujících týdnech. Zatím není tato informace ve hře, ale mění se vše velmi rychle a neradi bychom, abyste byli zaskočeni. 

2) Je zavedeno povinné nošení roušek pro žáky 2. stupně ve všech prostorách školy. Doporučujeme ideálně 3ks roušek při 6 (a více) hodinovém dni, 2ks roušek při 5 hodinovém dni. Toto opatření je závazné. 

3) Pokud Vás kontaktujeme, že žákovi není dobře, musíte si žáka vyzvednout a odvést domů Je to naše povinnost, prosíme o spolupráci. Děkujeme.

4) Informace o školních kroužcích uveřejníme počátkem příštího týdne.

ISIC Karty

ISIC KartyDISTRIBUCE ŽÁDOSTÍ PROBĚHNE ZAČÁTKM ŘÍJNA 2020!

Vážení rodiče. 


I v letošním roce bychom Vám rádi nabídli možnost objednat si pro Vaše děti průkaz ISIC s prodlouženou platností na 5 let. Vše je velmi jednoduché. Ve zprávě Komens, kterou jsme dnes odeslali, naleznete žádost, kterou vyplníte a s poplatkem 250 Kč předáte třídnímu učiteli nebo na vrátnici školy. Prázdné žádosti jsou k dispozici ve vrátnici školy či u Vašich třídních učitelů. Focení žáka zajistíme my, průkaz objednáme a předáme. První vlnu objednávek bychom rádi uskutečnili do konce ledna, aby průkazy dorazily před Jarními prázdninami a bylo tak možno průkazy použít na slevy ve skiareálech apod. Proto pokud zájem máte, určitě s vyplněním neváhejte. Veškeré informace o průkazech naleznete v informačním dopisu, který je také přílohou zprávy v Komens. 

Poťouchlá sváča!

Poťouchlá sváča!

Vážení rodiče,

rádi bychom vás informovali, že i ve šk. roce 2020/2021 realizujeme u nás ve škole tzv. „Poťouchlou sváču“, která dodává čerstvé svačinky pro děti každý den přímo do školy. Svačinky navazují na úspěšný předchozí rok.

Každý den je možné si vybrat zhruba z 5 druhů svačin a nápojů, které se připravují vždy v ranních hodinách a o hlavní přestávce jsou pak rozdávány přímo dětem, tedy v 9:40-9:55 hodin. Svačinky se budou vydávat vždy v prostoru před vrátnicí.

Svačinky lze objednat jednoduše přes internet na www.potouchlasvaca.cz podobně jako například školní obědy.

Věříme, že budete s nabízenou službou spokojeni a děti si budou o přestávkách chutně a zdravě mlsat.


Zprávy a nástěnky v Bakalářích

Zprávy a nástěnky v BakaláříchVážení rodiče, 

prosíme věnujte zvýšenou pozornost zprávám v Bakalářích. Rádi bychom v rámci efektivity komunikace co nejvíce věcí přenesli do online verze Bakalářů. Proto vybírejte zprávy alespoň 1x denně. Děkujeme.

Využívejte prosím především WEBOVOU aplikaci Bakalářů, mobilní aplikace doznala hodně změn a vylepšení funkcí.

Mráčkovka na Facebooku!

Mráčkovka na Facebooku!

Máme oficiální školní facebookovou stránku!
Najdete ji snadno na adrese: https://www.facebook.com/zsmrackova/ 


Důležité je, že pro prohlížení stránky NENÍ nutné mít facebookový profil!
 

(Protože legálně mít profil mohou jen osoby starší 13 let.)


Na stránce budeme uveřejnovat fotky a informace ze školních aktivit, výletů a další zajímavosti! Pokud účet na Facebooku máte, neváhejte nás "lajknout"! :) Pokud jej nemáte/nechete mít/nemůžete mít, tak se třeba občas mrkněte, jak se to v té naší škole máme krásně! :-)


Nástěnka

Novinky

Sběr papíru

Sběr papíru nebude aktuálně realizován.
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany

Created by © 2014 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy