Pedagogové

1. stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Košťálová Jitkakostalova@mrackova.czpřípravná Po 14:00-15.00
Mgr. Nováčková Jananovackova@mrackova.cz1.A St 13.30-14.30
Dušková Martaduskova@mrackova.cz1.B Po 14.00-15.00
Mgr. Veselá Alenaveselaa@mrackova.cz
1.C St 14.30-15.30
Mgr. Janková Zuzanajankova@mrackova.cz2.A Čt 13.00 -14.00
Mgr. Černá Jana cerna@mrackova.cz2.B Po 14.00 -15.00
Mgr. Veselá Ivanavesela@mrackova.cz 2.C St 13.30 -14.30
Mgr. Špalová Lenkaspalova@mrackova.cz 2.D Po 13.30 -14.30
Mgr. Moulíková Jitka moulikova@mrackova.cz3.A Út 14.00-15.00
 Filcíková Veronikafilcikova@mrackova.cz3.B St 13.00 -14.00
Jelínková Gabriela jelinkova@mrackova.cz 3.C Út 14.00-15.00
Plášilová Petraplasilova@mrackova.cz4.A 
Mgr. Šimánková Helenasimankova@mrackova.cz4.B Út 13.30-14.30
Mgr. Jirsová Ivanajirsova@mrackova.cz4.C Po 13.00-14 .00
Mgr. Novotná Květušenovotnak@mrackova.cz4.D St 14.00-15.00
Mgr. Hanzalová Annahanzalova@mrackova.cz 5.A Po 13.00-14.00
Mgr. Zubalová Libušezubalova@mrackova.cz5.B St 7.00-7.45

2.stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Šuslík Marcelsuslik@mrackova.cz6.ASt 14.00-16.00 
Mgr. Böhmová Hanabohmova@mrackova.cz6.BPo 13.00-16.30 
Mgr. Dolejší Danieladolejsi@mrackova.cz7.APo 14.00-15.00 
Bc. Jiříček Lukášjiricek@mrackova.cz7.B 
PhDr. Kadlec František kadlec@mrackova.cz7.CÚt 12.30-13.30 
Mgr. Horáková Soňahorakova@mrackova.cz8.ASt 13.45-14.45 
Mgr. Šuk Martinsuk@mrackova.cz8.BPo, St 15.00-16.00
Mgr. Čapková Šárkacapkova@mrackova.cz9.ASt 13.00-14.00 
PhDr. Šuráňová Hanasuranova@mrackova.cz9.B 
Mgr. Lněnička Ondřejlnenicka@mrackova.cz9.CPo 14.00-15.00 


Netřídní učitelé:

Mgr. Černohousová Helenacernohousova@mrackova.cz Út 14.00-15.00
Dolejší Paveldolejsip@mrackova.cz  
Mgr. Klepač Kamilklepac@mrackova.cz Po 15.00-16.00
Mgr. Filcíková Veronikafilcikova@mrackova.cz St 13.00-14.00
Ing. Janáčková Veronikajanackova@mrackova.cz  
Kohútiková Annakohutikova@mrackova.cz Út 9.45-10.45
Bc. Švajda Zdeněksvajda@mrackova.cz  St 13.30-14.30
Veřtátová Monikavertatova@mrackova.cz Po 13.00-13.30
Mgr. Zákostelnová Alenazakostelnova@mrackova.cz  Pá 9.00-10.00
Lhotková Janalhotkova@mrackova.cz  
Bc. Šagátová Ivasagatova@mrackova.cz  St 13.00-14.00

Školní družina

jménotřídyumístění
Matějová Hanapřípravná třída
+ část 3.C
přípravná třída u jídelny
Novotná Romana1. B + 4. tř.  ŠD - přízemí
Kellnerová Jana2.C + část 2.DŠD- přízemí
Mihely Šárka1. A 
+ 4. tř. 
ŠD - 1. patro
Hlobilová Jana3.A + část 3. CŠD - 1. patro
Šebková Světlana2.A
+ část 2.D 
ŠD - 1. patro
Šafránková Milada2.B
+ část 2.D 
ŠD - 1. patro
Švandová Dagmar   1. C
+  4. tř.
ŠD - 1.patro
Černá Jitka3.B + část 3. C ŠD - 1. patro

Nástěnka

Focení tříd

Ve čtvrtek 26. dubna proběhne focení tříd (mimo PT, 1.B a devátých ročníků).

Novinky

Ředitelská volna

Vážení rodiče, ve dnech 30. 4. a 7. 5. vyhlašuji z provozních důvodů ředitelské volno.

Lněnička Ondřej, ředitel

Bezpečnostní informace

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy