Pedagogové

1. stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Košťálová Jitkakostalova@mrackova.czpřípravná Po 14:00-15.00
Mgr. Nováčková Jananovackova@mrackova.cz1.A St 13.30-14.30
Dušková Martaduskova@mrackova.cz1.B Po 14.00-15.00
Mgr. Veselá Alenaveselaa@mrackova.cz
1.C St 14.30-15.30
Mgr. Janková Zuzanajankova@mrackova.cz2.A Čt 13.00 -14.00
Mgr. Černá Jana cerna@mrackova.cz2.B Po 14.00 -15.00
Mgr. Veselá Ivanavesela@mrackova.cz 2.C St 13.30 -14.30
Mgr. Špalová Lenkaspalova@mrackova.cz 2.D Po 13.30 -14.30
Mgr. Moulíková Jitka moulikova@mrackova.cz3.A Út 14.00-15.00
 Filcíková Veronika 3.B St 13.00 -14.00
Jelínková Gabriela jelinkova@mrackova.cz 3.C Út 14.00-15.00
Mgr. Martinková Simonamartinkova@mrackova.cz4.A St 14.00-15.00
Mgr. Šimánková Helenasimankova@mrackova.cz4.B Út 13.30-14.30
Mgr. Jirsová Ivanajirsova@mrackova.cz4.C Po 13.00-14 .00
Mgr. Novotná Květušenovotnak@mrackova.cz4.D St 14.00-15.00
Mgr. Hanzalová Annahanzalova@mrackova.cz 5.A Po 13.00-14.00
Mgr. Zubalová Libušezubalova@mrackova.cz5.B St 7.00-7.45

2.stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Šuslík Marcelsuslik@mrackova.cz6.ASt 14.00-16.00 
Mgr. Böhmová Hanabohmova@mrackova.cz6.BPo 13.00-16.30 
Mgr. Dolejší Danieladolejsi@mrackova.cz7.APo 14.00-15.00 
Bc. Jiříček Lukášjiricek@mrackova.cz7.B 
PhDr. Kadlec František kadlec@mrackova.cz7.CÚt 12.30-13.30 
Mgr. Horáková Soňahorakova@mrackova.cz8.ASt 13.45-14.45 
Mgr. Šuk Martinsuk@mrackova.cz8.BPo, St 15.00-16.00
Mgr. Čapková Šárkacapkova@mrackova.cz9.ASt 13.00-14.00 
PhDr. Šuráňová Hanasuranova@mrackova.cz9.B 
Mgr. Lněnička Ondřejlnenicka@mrackova.cz9.CPo 14.00-15.00 


Netřídní učitelé:

Mgr. Černohousová Helenacernohousova@mrackova.cz Út 14.00-15.00
Mgr. Klepač Kamilklepac@mrackova.cz Po 15.00-16.00
Mgr. Filcíková Veronikafilcikova@mrackova.cz St 13.00-14.00
Ing. Janáčková Veronikajanackova@mrackova.cz  
Kohútiková Annakohutikova@mrackova.cz Út 9.45-10.45
Bc. Švajda Zdeněksvajda@mrackova.cz  St 13.30-14.30
Veřtátová Monikavertatova@mrackova.cz Po 13.00-13.3é
Mgr. Zákostelnová Alenazakostelnova@mrackova.cz  Pá 9.00-10.00
Lhotková Janalhotkova@mrackova.cz  
Bc. Šagátová Ivasagatova@mrackova.cz  St 1š.00-1č.00

Školní družina

jménotřídyumístění
Matějová Hanapřípravná třída
+ část 3.C
přípravná třída u jídelny
Novotná Romana1. B + 4. tř.  ŠD - přízemí
Kellnerová Jana2.C + část 2.DŠD- přízemí
Mihely Šárka1. A 
+ 4. tř. 
ŠD - 1. patro
Hlobilová Jana3.A + část 3. CŠD - 1. patro
Šebková Světlana2.A
+ část 2.D 
ŠD - 1. patro
Šafránková Milada2.B
+ část 2.D 
ŠD - 1. patro
Švandová Dagmar   1. C
+  4. tř.
ŠD - 1.patro
Černá Jitka3.B + část 3. C ŠD - 1. patro

Nástěnka

Bezlepková dieta

Děkujeme za Vaši včasnou reakci na nabídku vaření bezlepkové diety ve školní jídelně. Bohužel se nám do tohoto okamžiku neozval dostatečný počet zájemců (5), proto zatím nemůžeme vaření diety zahájit. Nicméně naše nabídka trvá a zvýší – li se potřeba ze strany našich žáků, budeme na ni neprodleně reagovat.

Sběr papíru

2.- 6. října vždy od 7.15 do 7.55 hod se zváženými a svázanými balíčky opatřené lístečkem se jménem třídou
a počtem kg.

Novinky

Bezpečnostní opatření

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy