Ekoškola

Projekt Ekoškola

Projekt Ekoškola

Projekt Ekoškola, který v ČR zajišťuje sdržení Tereza, je pro nás letošní novinkou. Cílem projektu je vytvoření žákovského "Ekotýmu", který se pak vlastní iniciativou snaží se zlepšit ekologický stav naší školy, ale také rozšiřovat ekologické povědomí mezi své spolužáky.

O čem jsme mluvili na 2. schůzce:

Shrnutí:

1) Máme podán návrh na ŽÍŽALÁRIUM! Snad vše klapne a peníze získáme z městské části. Za to děkujeme našim skvělým paním učitelkám Moulíkové a Martinkové!
 
2) Máme nepořádek před školou. Co s tím? Bude uklízecí brigádka. Ale to nestačí, potřebujeme systém, jak dalšímu vyhazování odpadků a nedopalků z cigaret zabránit přistát na zemi. Pomůžete nám?

 
3) Třídění odpadu. Nakoupíme nové stojany a pytle, ty se doplní koši na směsný odpad - musíme se domluvit s paní uklízečkou. Musíme poinformovat ostatní ve škole o smyslu a způsobu třídění. A chybí nám systém, podle kterého se budou pytle odnášet. Ale ten my vymyslíme!

Nástěnka

Bezlepková dieta

Děkujeme za Vaši včasnou reakci na nabídku vaření bezlepkové diety ve školní jídelně. Bohužel se nám do tohoto okamžiku neozval dostatečný počet zájemců (5), proto zatím nemůžeme vaření diety zahájit. Nicméně naše nabídka trvá a zvýší – li se potřeba ze strany našich žáků, budeme na ni neprodleně reagovat.

Sběr papíru

2.- 6. října vždy od 7.15 do 7.55 hod se zváženými a svázanými balíčky opatřené lístečkem se jménem třídou
a počtem kg.

Novinky

Bezpečnostní opatření

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy