7.C

Vítejte na  stránkách 7.C . Informace hledejte pod 7C nebo  pod třídním učitelem.

2O17

2018

20.3. třídní schůzky
26.3. čtvrtletní porada

29.3.,30.3. velikonoční prázdniny
2.4. velikonoční pondělí

........................................................................................................................................

VŠECHNY AKCE,PLÁN AKCÍ ,INFORMACE, ZNÁMKY       V   B A K A L Á Ř Í C H
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jarní výlet.
22.5. S létajícím rogalem Tomíkem do/z/ Koněpruských jeskyní.
Konečně včerejší  neděle se stala dnem naplánovaného výletu. Začalo to komplikacemi na Smíchově.Do výchozího bodu výpravy Srbska nejdříve jsme jeli autobusem do Radotína, pak vlakem Elefantem na Karlštejn a odtud opět stanici autobusem. Konečně jsme dorazili do Srbska. Pak to začalo. Dva drsné stoupající km na Kodu, odtud dalších 6 km k jeskyním.V 11,5O hod. jsme vstoupili do krápníkového podzemního komplexu., naučili se rozeznávat typy krápníků.600 m podzemí, 500 schodů a vzácná fota.Celé to trvalo hoďku. Poněkud drahé vstupné kompenzoval krápníkový zážitek.Po prohlídce jsme vydatně odlehčili místnímu bufetu.Posilněni na cestu nás čekalo dalších 9 km do Berouna,krajinou velmi střídavou. Sluníčko nás doprovázelo celý den.Tomík měl po celou dobu v sobě naprogramovaný dron, létal tam a zpět/létající Čestmír proti němu hadr/.  Všichni ,včetně dospěláků, toho měli plné botasky.Cesta vlakem z Berouna,který jsme stihli,díky výlukám byl podobný sardinkám v oleji.Výhoda-seděli jsme až na Smíchov.Výlet se moc vydařil, kdo nebyl a mohl, zkuste litovat. Díky mamkám,taťkům a dětem. Příště padl návrh na cyklovýlet po cyklostezkách od kina v Modřanech a podél Berounky co nejdál/ třeba až na Karlštejn/. Budu se těšit. Váš ALL/František/.

Nástěnka

Bezlepková dieta

Vážení rodiče. Od začátku listopadu poskytujeme na základě potvrzení dětského lékaře bezlepkovou stravu ve školní jídelně. K této dietě lze dítě kdykoli přihlásit.

Novinky

Bezpečnostní informace

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy