7.B

Vánoční besídka

Vánoční besídkaVánoční besídka v naší třídě aneb den plný koled, dárků i dobrůtek, které jsme si donesli do školy! :)

Výlet do Ctěnic

Výlet do CtěnicNasát vánoční atmosféru, ale třeba se i něco nového dozvědět o tom, jak Vánoce slavili naši předkové? Předposlední prosinovou středu jsem vyrazili do Ctěnic nedaleko pražských Kbel na výstavu Praha v čase vánočním. Krásným zámeckým areálem, kde jsme viděli kromě výstavy také mašinky a mohli si zablbnout v dětské herně, nás provedla paní Radka Šamanová z Muzea Hlavního města Prahy. 

Vánoční výzdoba naší třídy

Vánoční výzdoba naší třídyO tom, že třída nemusí být nudná a nevýrazná, ale plná vánočních a zimních motivů vás dokážeme hravě přesvědčit! 

Modřanská charta

Modřanská chartaVe středu 8. listopadu 2017 jsme se zapojili do projektu Modřanská charta. Tvořili jsme plakáty na základě prezentací, které si pro nás připravili osmáci. Projekt se týkal Charty dětských práv, což je mezinárodně platný dokument, který se zabývá právy dětí. Nejvíce nás bavilo, že jsme mohli zapojit svoji fantazii a jednotlivá témata zpracovat podle sebe. Nakonec jsme si našimi výtvory vyzdobili třídu. :) 

Nástěnka

SBĚR PAPÍRU
18. - 22.6. poslední sběr papíru v tomto školním roce

Náhradní schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků:

Náhradní schůzka pro rodiče prvňáčků s převzetím rozhodnutí o přijetí se uskuteční 6. 6. v 16:00. K dispozici bude i překladatel z vietnamštiny.

Novinky

Ředitelská volna

Vážení rodiče, ve dnech 30. 4. a 7. 5. vyhlašuji z provozních důvodů ředitelské volno.

Lněnička Ondřej, ředitel

Bezpečnostní informace

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy