6.C

Vítejte na  stránkách 7.C . Informace hledejte pod 7C nebo  pod třídním učitelem.

2O17

2O17

Přeji Vám všem klidné a veselé prožití školního roku 2017/18
Rozvrh hodin  1   2   3   4   5   6   7   8   9
Pondělí          D  R/N M  Z   Hv Čj                   VP Tech. práce Sudý t.
Úterý           Tvh/d Aj F  Př Tvd -  Vo Vz
Středa          Vv Vv  Aj  M   Čj Čp                    VP His.s.  S,Psaní na poč
Čtvrtek         R/NPř  Čj  D   M  Z                      VP Sprt. hry d/chl. S/L   Šuk/ Zák.   Výtv.at  S/L Novotná
Pátek           Tvd M  F   Čj  Aj  TVChl

Platí od 11.9.2017  KadlecJarní výlet.
22.5. S létajícím rogalem Tomíkem do/z/ Koněpruských jeskyní.
Konečně včerejší  neděle se stala dnem naplánovaného výletu. Začalo to komplikacemi na Smíchově.Do výchozího bodu výpravy Srbska nejdříve jsme jeli autobusem do Radotína, pak vlakem Elefantem na Karlštejn a odtud opět stanici autobusem. Konečně jsme dorazili do Srbska. Pak to začalo. Dva drsné stoupající km na Kodu, odtud dalších 6 km k jeskyním.V 11,5O hod. jsme vstoupili do krápníkového podzemního komplexu., naučili se rozeznávat typy krápníků.600 m podzemí, 500 schodů a vzácná fota.Celé to trvalo hoďku. Poněkud drahé vstupné kompenzoval krápníkový zážitek.Po prohlídce jsme vydatně odlehčili místnímu bufetu.Posilněni na cestu nás čekalo dalších 9 km do Berouna,krajinou velmi střídavou. Sluníčko nás doprovázelo celý den.Tomík měl po celou dobu v sobě naprogramovaný dron, létal tam a zpět/létající Čestmír proti němu hadr/.  Všichni ,včetně dospěláků, toho měli plné botasky.Cesta vlakem z Berouna,který jsme stihli,díky výlukám byl podobný sardinkám v oleji.Výhoda-seděli jsme až na Smíchov.Výlet se moc vydařil, kdo nebyl a mohl, zkuste litovat. Díky mamkám,taťkům a dětem. Příště padl návrh na cyklovýlet po cyklostezkách od kina v Modřanech a podél Berounky co nejdál/ třeba až na Karlštejn/. Budu se těšit. Váš ALL/František/.

Nástěnka

Bezlepková dieta

Děkujeme za Vaši včasnou reakci na nabídku vaření bezlepkové diety ve školní jídelně. Bohužel se nám do tohoto okamžiku neozval dostatečný počet zájemců (5), proto zatím nemůžeme vaření diety zahájit. Nicméně naše nabídka trvá a zvýší – li se potřeba ze strany našich žáků, budeme na ni neprodleně reagovat.

Sběr papíru

2.- 6. října vždy od 7.15 do 7.55 hod se zváženými a svázanými balíčky opatřené lístečkem se jménem třídou
a počtem kg.

Novinky

Bezpečnostní opatření

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy