5.B - Mgr. Zubalová Libuše

Konzultační hodiny

Středa  7.00 - 7.45 hod. / po předchozí domluvě/

ÚNOR+BŘEZEN 2018

ÚNOR+BŘEZEN 2018Únor - krátký měsíc s "jarními prázdninami" byl ve znamení nácviku pohádky. Březen - všechna vystoupení s pohádkou "O vznešené ježibabě" pro děti z MŠ, rodiče a také pro děti z 1. a 2. tříd naší ZŠ se nám moc povedla, hraní nás hodně bavilo. Fotografie jsou k nahlédnutí ve fotogalerii.

LEDEN 2018

LEDEN 20181.pololetí škol.roku 2017/18 a jeho hodnocení je tady, ve středu 31.1. si odneseme vysvědčení, 2.2. máme pololetní prázdniny, na které navazují jarní prázdniny. Do školy jdeme 12.2. Čeká nás nácvik pohádky, kterou připravujeme pro budoucí prvňáčky, děti z MŠ, které k nám přijdou v týdnu 5. - 9.března. Už si rozdělujeme role jednotlivých postav, sháníme kostýmy a budeme malovat kulisy. A protože je zima v plném proudu, malujeme a tvoříme obrázky k tomuto ročnímu období.

PROSINEC 2017

PROSINEC 2017Jedeme naplno ke konci kalendářního roku 2017. Připravujeme se na vánoční svátky - tvoříme přáníčka pro své kamarády a blízké, vyrobili jsme si vánoční dekoraci do oken, domlouváme se ve skupinách na vánoční besídku...Už se moc těšíme na to dlouhé volno s tolika překvapeními a oslavami. Přejeme všem hezké, klidné Vánoce.

LISTOPAD

LISTOPADČtvrtletní hodnocení za námi, blížící se Vánoce před námi...Listopad ale přináší plno dalších akcí, nejen učení. Seznámili jsme se s Chartou dětských práv formou prezentace žáků 2.stupně ve společ. místnosti, ve třídě jsme si promítli několik krátkých filmů s touto problematikou a po besedě jsme vše shrnuli a vytvořili plakát. Navštívili jsme také Planetárium s programem o naší sluneční soustavě, učivo právě probíráme v přírodovědě.

Projekt - ZEMĚ - MY

Projekt - ZEMĚ - MY24.10. proběhl na naší ZŠ projektový den - ZEMĚ MY. Téma - člověk a pohyb, země a pohyb. My jsme si vybrali současné roční období - PODZIM - pohyb - padá list, 2 skupiny pracovaly na tématech - AUTA, LODĚ. Materiály jsme shromažďovali a potom s nimi pracovali. Výsledné práce jsme ve skupinách prezentovali před třídou a myslím, že se nám moc povedly.

ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2017

ZÁŘÍ - ŘÍJEN 2017Třída 5.B - škol.rok začal pro děti vzpomínkami na skončené prázdniny, opakováním toho, co už umíme ze 4.třídy a poznáváním všeho nového, co nás čeká v tomto škol.roce. Podzim je tady, proto tvoříme a malujeme i s touto tématikou.

Děvčata - 5.B

Děvčata - 5.B

Kluci - 5.B

Kluci - 5.B

Nástěnka

Bezlepková dieta

Vážení rodiče. Od začátku listopadu poskytujeme na základě potvrzení dětského lékaře bezlepkovou stravu ve školní jídelně. K této dietě lze dítě kdykoli přihlásit.

Novinky

Bezpečnostní informace

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy