5.B - Mgr. Zubalová Libuše

 12345
 8,00-8,458,55-9,4010,00-10,4510,55-11,4011,50-12,35
PoČjMČsČjAj
ÚtMČjČsVvVv
StTvMAjČsČj
ČtMČjČsHvČp
MČjAjTvInf

Konzultační hodiny

Středa  7.00 - 7.45 hod. / po předchozí domluvě/

ČERVEN

Poslední měsíc tohoto škol.roku, těšíme se na prázdniny, ale ještě trochu práce nás čeká. 8.6. jsme jeli na výlet - vlakem - do Nelahozevsi. Rodiště A.Dvořáka, zámek - prohlídka a potom klání v zámecké zahradě. Vyzkoušeli jsme si různé disciplíny, které možná zkoušeli i obyvatelé zámku, aby se pobavili. Fotky ve fotogalerii.

DUBEN, KVĚTEN

Duben - měsíc, kdy se na naší škole zapisovali noví budoucí prvňáčci, proběhl Den otevřených dveří, letos jsme oslavili také Velikonoce a hodnotili práci a chování za 3.čtvrtletí...V květnu nás letos čeká velká oslava - 35.výročí otevření naší školy. Kdy ? 18. a 19.5., ve čtvrtek jdeme do modřanského kina, pak proběhne turnaj "Človeče, nezlob se ", odpoledne akce na VOSE. V pátek celé dopoledne budeme soutěžit ve sportu na našem školním hřišti.

BŘEZEN

BŘEZENTento měsíc byl ve znamení pohádek. Hráli jsme pro děti z MŠ a děti 1. a 2. tříd naší ZŠ. Pilně jsme nacvičovali pohádku "Bačkůrky, výš", ve které chtěli loupežníci přelstít pocestného...Nácvik samotné pohádky nás moc bavil a představení všech našich dětí ze 3. - 5. tříd se povedla.

ÚNOR

ÚNORKrátké pololetky jsou za námi, před sebou máme novou práci ve 2.pololetí. Začínáme s dějepisným učivem - Hlavní události nejstarších českých dějin. Od člověka v pravěku na našem území se postupně dostaneme až k době vládnutí prvních Habsburků na českém trůně. Aktuálně začínáme nacvičovat pohádku pro děti z MŠ, s kterou vystoupíme během měsíce března. Zima pokračuje - tak zase 1 z našich obrázků.

LEDEN

LEDENLeden - poslední měsíc 1.pololetí, měsíc hodnocení. Zimní doba nás láká do přírody, letos všude sníh a mráz. To se snažíme zachytit také ve výtvarné výchově a daří se nám...Naše obrázky ve školní fotogalerii.

PROSINEC 2016

PROSINEC 2016Co nás čeká v posledním měsíci kalendářního roku 2016? V úterý - 6.12. vánoční tvořivá dílna, program prevence s tématem
- " Návykové látky", 2 - hodinový blok "Dopravní výchovy".
Advent je v plném proudu, přejeme všem hezké Vánoce, do nového roku hodně sil a radosti.

LISTOPAD 2016

Den 23.11. byl pro nás celoškolním projektovým dnem ZE MĚ MY. Naše třída si zvolila přípravu na "Narozeninovou party", kdy jsme vyráběli masky na případný karneval, v druhé části jsme z modelovací hmoty vyráběli šperky - dárky pro " narozeninového oslavence". Jak se nám práce dařila, můžete uvidět na vernisáži naší školy ve společenské místnosti - 7.12.
Ve volném čase jsme si masky vyzkoušeli a ve skupinách vymysleli a zahráli krátké divadlo.

Říjen 2016

Říjen 2016Ve středu 12.10.2016 jsme jeli busem a tramvají do Veletržního paláce, kde pro nás byla připravena výtvarná dílna. Paní lektorka nás seznámila s historií budovy a jejím využití dnes. Po prohlídce některých děl jsme malovali podle obrazu Jana Zrzavého naši verzi tohoto díla roztíracími pastely. Práce se nám podařila a práce nás bavila.

ZÁŘÍ 2016


Nový školní rok 2016 - 17 je v plném proudu. Ve třídě se nás sešlo 30 dětí, práce nás čeká hodně, ale určitě se budeme snažit zvládnout vše, co nejlépe

Děvčata naší třídy

Kluci 4.B

Nástěnka

Bezlepková dieta

Děkujeme za Vaši včasnou reakci na nabídku vaření bezlepkové diety ve školní jídelně. Bohužel se nám do tohoto okamžiku neozval dostatečný počet zájemců (5), proto zatím nemůžeme vaření diety zahájit. Nicméně naše nabídka trvá a zvýší – li se potřeba ze strany našich žáků, budeme na ni neprodleně reagovat.

Sběr papíru

2.- 6. října vždy od 7.15 do 7.55 hod se zváženými a svázanými balíčky opatřené lístečkem se jménem třídou
a počtem kg.

Novinky

Bezpečnostní opatření

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy