Jméno:
Heslo:

Pedagogové

1. stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Bc. Hana Matějovámatejova@mrackova.czpřípravná 
Mgr. Zuzana Jankovájankova@mrackova.cz1.A 
Alžběta Martinovámartinova@mrackova.cz1.B 
Mgr. Lenka Němcovánemcova@mrackova.cz1.C 
Gabriela Jelínkovájelinkova@mrackova.cz2.A 
Mgr. Jana Černácerna@mrackova.cz2.B 
Mgr. Lenka Hanzlíkováhanzlikova@mrackova.cz2.C 
Diana Adamecadamec@mrackova.cz
2.D 
Mgr. Jana Nováčkovánovackova@mrackova.cz3.A 
Bc. Klára Piskáčkovápiskackova@mrackova.cz3.B 
Mgr. Veselá Alenaveselaa@mrackova.cz 3.C 
Mgr. Květuše Novotnánovotnak@mrackova.cz 4.A 
Mgr. Jitka Moulíkovámoulikova@mrackova.cz4.B 
Mgr. Ivana Veselávesela@mrackova.cz4.C 
Mgr. Lenka Špalováspalova@mrackova.cz 4.D 
Mgr. Simona Kántorovákantorova@mrackova.cz5.A 
Bc. Filcíková Veronika DiS.filcikova@mrackova.cz5.B 
Mgr. Libuše Zubalovázubalova@mrackova.cz5.C 

2.stupeň

jménoe-mailtřídakonzultace
Mgr. Soňa Horákováhorakova@mrackova.cz6.A 
Mgr. Martin Šuksuk@mrackova.cz6.B 
Mgr. Pavel Dolejšídolejsip@mrackova.cz6.C 
Mgr. Kateřina Vágnerovávagnerova@mrackova.cz7.A 
Mgr. Šárka Čapkovácapkova@mrackova.cz7.B 
PhDr. Šuslík Marcelsuslik@mrackova.cz8.A 
Mgr. Böhmová Hanabohmova@mrackova.cz8.B 
Mgr. Dolejší Danieladolejsi@mrackova.cz9.A 
Mgr. Jiříček Lukášjiricek@mrackova.cz9.B 
Ing. Veronika Janáčková janackova@mrackova.cz9.C 


Netřídní učitelé:

Mgr. Černohousová Helenacernohousova@mrackova.cz  
Mgr. Klepač Kamilklepac@mrackova.cz  
Mgr. Helena Šimánkovásimankova@mrackova.cz  
PhDr. Šuráňová Hanasuranova@mrackova.cz  
Tůmová Kamilatumova@mrackova.cz  
Veřtátová Monikavertatova@mrackova.cz  
Ing. Zavřelová Marcelazavrelova@mrackova.cz  
Mgr. Markéta Cimickácimicka@mrackova.cz  
Bc. Matěj Hrdinahrdina@mrackova.cz  
Bc. Lucie Kuncovákuncova@mrackova.cz  
Mgr. Tereza Šindelářovásindelarova@mrackova.cz  
Bc. Ondřej Zezulákzezulak@mrackova.cz  

Školní družina

jménotřídyumístění
   

Nástěnka

Termíny třídních schůzek

Rada rodičů od 16:30, 1. stupeň od 17:30, 2. stupeň od 18:00.

- úterý 12. 11. 2019

Rada rodičů od 16:30, od 17:30 individuální konzultace do cca 19:00
.
- úterý 24. 3. 2020
- úterý 9. 6. 2020

Ředitelská volna pro rok 2020

- úterý 14. 4. 2020 (po Velikonočním pondělí)
- pondělí 1. 6. 2020 (Den dětí)
- pondělí 29. 6. 2020
- úterý 30. 6. 2020

Novinky

Ukliďme Česko!

Ve středu 18. 9. 2019 v 15:00 klasická úklidová akce. Všichni vřele vítáni!

Teribear hýbe Prahou!

Mezi 4. a 15. zářím na Vítkově za každý ušlý/uběhlý kilometr přispějí partneři akce 30 Kč na dobrou věc. Pojďte s námi! Tým mráčkovka, kód pro registraci 7TU55T.
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy