8.B - PhDr. Šuráňová Hana

EXKURZE DO BOTANICKÉ ZAHRADY

V rámci dne fascinace rostlinami 2016 jsme ve středu 18.5. navštívili Botanickou zahradu Přírodovědecké fakulty. Viděli jsme krásné rostliny jako např. čajovník čínský, kávovník arabský, viktorii královskou, datlovník, jinan dvoulaločný. Když jsme přijeli, nečekali na nás jen rostliny, ale i různé druhy kamenů. Mohli jsme se podívat na rostliny a řasy zblízka mikroskopem. Celá exkurze byla krásná a zajímavá.

 

Amanda Marku

Tereza Kukačková

Kristýna Motejlová

EXKURZE DO SBĚRNÉHO DVORA

V úterý 17.5. jsme navštívili sběrný dvůr, kde jsme zjistili, co všechno můžeme přinést do sběrnéhoé dvora. Patří tam např. žárovky, elektro, elektrické kabely, pneumatiky a další. Poté jsme se přemístili do kompostárny a zde jsme se dozvěděli, co všechno se děje s bio odpadem. Také nechyběla ani ukázka, jak se bio odpad řádkuje. Poslední zástávkou byla čistička odpadních vod, kde jsme zjistili, co se děje s vodou, abychom jí mohli pít. Všechny tyto exkurze byly velmi zájímavé a poučné.

Amanda Marku

Tereza Kukačková

Kristýna Motejlová

Nástěnka

Zahradní slavnost

28. 6. 2017
16:00 koncert v atriu
17:00 opékání buřtů na zahradě

Novinky

Bezpečnostní opatření

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy