6.C

Vítejte na  stránkách 7.C . Informace hledejte pod 7C nebo  pod třídním učitelem.

2O17

2O17

Přeji Vám všem krásné, radostné prožití letních prázdnin.František Kadlec  TU

4.9. začátek nového školního roku 2017/18Jarní výlet.
22.5. S létajícím rogalem Tomíkem do/z/ Koněpruských jeskyní.
Konečně včerejší  neděle se stala dnem naplánovaného výletu. Začalo to komplikacemi na Smíchově.Do výchozího bodu výpravy Srbska nejdříve jsme jeli autobusem do Radotína, pak vlakem Elefantem na Karlštejn a odtud opět stanici autobusem. Konečně jsme dorazili do Srbska. Pak to začalo. Dva drsné stoupající km na Kodu, odtud dalších 6 km k jeskyním.V 11,5O hod. jsme vstoupili do krápníkového podzemního komplexu., naučili se rozeznávat typy krápníků.600 m podzemí, 500 schodů a vzácná fota.Celé to trvalo hoďku. Poněkud drahé vstupné kompenzoval krápníkový zážitek.Po prohlídce jsme vydatně odlehčili místnímu bufetu.Posilněni na cestu nás čekalo dalších 9 km do Berouna,krajinou velmi střídavou. Sluníčko nás doprovázelo celý den.Tomík měl po celou dobu v sobě naprogramovaný dron, létal tam a zpět/létající Čestmír proti němu hadr/.  Všichni ,včetně dospěláků, toho měli plné botasky.Cesta vlakem z Berouna,který jsme stihli,díky výlukám byl podobný sardinkám v oleji.Výhoda-seděli jsme až na Smíchov.Výlet se moc vydařil, kdo nebyl a mohl, zkuste litovat. Díky mamkám,taťkům a dětem. Příště padl návrh na cyklovýlet po cyklostezkách od kina v Modřanech a podél Berounky co nejdál/ třeba až na Karlštejn/. Budu se těšit. Váš ALL/František/.

Nástěnka

Zahradní slavnost

28. 6. 2017
16:00 koncert v atriu
17:00 opékání buřtů na zahradě

Novinky

Bezpečnostní opatření

Z důvodu zvýšení bezpečnosti žáků naší školy prosíme rodiče, aby ke vstupu do školy používali výhradně VCHOD "C", následně nahlásili své jméno a důvod návštěvy ve vrátnici, kde obdrží vizitku "návštěva".
K odchodu ze školy použijí též POUZE vchod C, přes vrátnici.
Vchod "A" je určen pro vstup pouze žákům.
Děkujeme za pochopení
Telefon:+420 241 761 138,+420 241 762 533, E-mail: mrackova@mrackova.czFacebook ZŠ Mráčkova Základní škola profesora Švejcara v Praze 12, Mráčkova 3090/2143 00, Praha 4-Modřany
Login
Home ZŠ Profesora Švejcara Mráčkova

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy